Witaj na moim blogu. Mam na imię Ela i chcę Ciebie zaprosić do tego, abyś razem ze mną stopniowo zaczęła wprowadzać w swoje życie zmiany, które sprawią, że stanie się ono pełniejsze, radośniejsze, bardziej świadome i łagodne. Będzie to droga poszukująca, pełna eksperymentów, odnajdywania siebie samej i wiary w to, że możesz przenosić góry.

 

 §

 

Odkąd sięgam pamięcią w moim sposobie myślenia i działania częściej byłam na NIE, niż na TAK. Czasami moje NIE było nieświadome i dowiadywałam się o nim od innych. Nigdy nie było to ani przyjemne, ani przeze mnie pożądane – wiadomo, nikt nie lubi słyszeć o sobie słów, które przypominają, że coś jest nie tak.... Małymi kropelkami wypełniałam więc moją osobistą czarę goryczy, aż do momentu, gdy ta czara zaczęła się przepełniać a ja się zmęczyłam... I powiedziałam sobie DOŚĆ. Zapragnęłam tego, aby mi było LEPIEJ. I zaczęłam uparcie o to walczyć. Ten blog jest dla mnie miejscem, w którym chcę się z Tobą dzielić zwycięstwami, radościami, możliwościami, ale i porażkami oraz wątpliwościami, których nie da się ominąć na drodze życia.

 

Masz ochotę na małe - wielkie wyzwanie, aby powiedzieć sobie, że może być LEPIEJ - już od teraz, ale nie wiesz jeszcze od której strony mogłabyś się za to zabrać? Zostań ze mną, a ja poprowadzę Ciebie krok po kroku przez ścieżkę zmian, które pomogą Tobie odmienić sposób myślenia, działania i sprawią, że poczujesz się znacznie Lepiej - każdego dnia.

 

Ściskam Ciebie serdecznie i życzę Tobie powodzenia w Zmianie ku pełniejszemu życiu! 🙂

 

Ela